Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | 383 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | black-sapphire metallic |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 370MRY |
| VIN | WBADP81030G045965 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2926 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Jauda | 142 kW |
| Maksimālais ātrums | 227 km/h |
| CO2 | 226 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.7 l/100km |
| • Vidējais | 8.5 l/100km |
| Pilna masa | 2345 kg |
|---|---|
| Svars | 1820 kg |
| Celtspēja | 525 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2830 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4805 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1445 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Tere, on pakkuda selline isend BMW E39 Touring 530D AT! Mootor kuiv, tihendid kõik vahetatud, uus veetoru, käigukast taastatud, uued õlid sees, pihustid tehtud 600€ arve olemas, e60 160kw turbo, chip koos suurema map anduriga, sisu korralik, must lagi, mustad istmed, elektriline tagaluuk, R19 veljed uueväärsete rehvidega, sillad tihedad, roolilatt tehtud, esitulede pesurid töötavad. Tuled näitavad hästi, smoked udutuled all, uus esiklaas. Rooliotsad vahetatud, õõtsad, tagasilla puksid, kettad, klotsid, käsipidur kõik uus. Subwoofer sees, täpseid numbreid ei tea, aga matsu teeb hästi. Ees on coilid, taga on õhkvedrustus, hääl on autol mehine, toru on jämedam, pütid vahetatud, keskmine sport pütt, 3-tolline pütt taga, EU tähis peal, ÜV-d ei sega. Tagumistes tuledes LED-pirnid, samuti ka tagurdustuled LED sees, valgustavad julmalt. Need tuleks välja kiskuda, kui tulevikus ülevaatusele minna. Lisavarustus Editions And Packages S722 Lifestyle Edition S785 White Direction Indicator Lights Comfort And Interior Equipment S423 Floor Mats Velours S425 Interior Trim Finishers S428 Warning Triangle And First Aid Kit S430 Interior/Outside Mirror With Auto Dip S431 Interior Mirror With Automatic-Dip S441 Smoker Package S470 Isofix-System S473 Armrest Front S481 Sports Seat S494 Seat Heating Driver/Passenger S475 Black-Sapphire Metallic Multimedia S609 Navigation System Professional S644 Preparation F Mobile Phone W Bluetooth Driver Assistance And Lightning S500 Headl.washer System/Intensive Cleaning S508 Park Distance Control (PDC) S520 Fog Lights S521 Rain Sensor S522 Xenon Light S534 Automatic Air Conditioning S548 Kilometre Speedo S555 On-Board Computer V With Remote Control Wheels And Drive S202 Steptronic S210 Dynamic Stability Control S216 Hydro Steering-Servotronic S220 Self-Levelling Suspension S227 Sport Susp.+Low-Slung+Ride-Height Ctrl. S249 Multifunction F Steering Wheel S255 Sports Leather Steering Wheel Environment And Safety S308 BMW Light Alloy Wheel, Cross Spoke 42 S316 Automatic Trunk Lid Mechanism S320 Deleted, Model Lettering S386 Roof Railing S801 German Version S851 Language Version German S863 Dealer List Europe S879 On-Board Literature, German Individual Equipment S775 Headlining Anthracite Other Equipment S970 Business Package SN6SW Leather Montana/Basic Equip/Schwarz Mida oleks vaja teha? - Iluravi, juhiuks ja ideaalis kõrvalistuja oma, kundepoolne esitiib vajaks vahetust. - Kundepoolne tagumine karp on veider, tõstepunn omakohalt ära, ülejäänud tundub veel pidavat, aga ideaalis võiks uued karbid saada, siis kindel! - Uued inglid ette, vasakpoolne läbi. Ajajooksul, kui saan teen ära, aga siis muutub ka hind. Vahetus ei paku huvi. Järgmine ülevaatus 04.2026! Registreerimistasu on makstud! Sõiduk BMW 530D (370MRY) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Huvi korral kirjutada, auto asub Tartus!
| Pārdevējs | Marcus Miina |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.