| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2011 |
| Odometrs | 335 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WBAMX71060C890407 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 220 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 70 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 6.3 l/100km |
| Pilna masa | 2580 kg |
|---|---|
| Svars | 1915 kg |
| Celtspēja | 575 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
Kuna siiski on vajadus suurema auto järgi on pakkuda viisakas seisukorras viienda seeria BMW. Masina tõin endale, eelmises peres oli viimased 4 aastat. Kett ja saaled vahetatud, arve olemas. Tehase m-pakett. All uueväärsed Michelin Pilot Sport 4 rehvid. Auto on läbinud registreerimiseelse akti, uuel omanikul võimalus olla esimene omanik eestis. Vajadus ainult paberiga minna arki ja saab auto arvele. Vajadusel saan aidata. Vahetuseks võib pakkuda F15/G01, KTM EXC300+raha
| Pārdevējs | Marcus |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.