| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 145 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 790PXG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2953 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 224 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 275 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 12.0 l/100km |
| Pilna masa | 2313 kg |
|---|---|
| Svars | 1880 kg |
| Celtspēja | 433 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2776 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4628 mm |
| Platums | 1865 mm |
| Augstums | 1479 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Korras auto. Hooldus tehtud. Polestari tarkvara- 242KW Polestari esiots. Esituledel kile peal- eemaldatav. Salong korralik. Puldist distants käivitus.
| Pārdevējs | volli 940 |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.