| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2000 |
| Odometrs | 230 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 082AON |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1298 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 59 kW |
| Maksimālais ātrums | 140 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 10.0 l/100km |
| • Vidējais | 10.0 l/100km |
| Pilna masa | 1420 kg |
|---|---|
| Svars | 1100 kg |
| Celtspēja | 320 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 350 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2250 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 3805 mm |
| Platums | 1645 mm |
| Augstums | 1705 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Odavam hind ajani, mil teine soovitud masin müügis. Müüa Eestist ostetud väike ja võimekas maastur Suzuki Jimny, 5-käiguline bensiin. Sõiduk on heas seisukorras, vahetatud igasuguseid osi ja muid jubinaid. Enamasti sõidetud teedel, nii kruusa- kui ka pinnasteedel, mõni kord on aga tee otsa saanud ja ümber ei ole ometi keerama hakanud. Esineb väikseid kriimukesi, kuid mille proovin lasta enne müüki soovi korral ära poleerida. Ei ole kasutatud raskeks off-road`ks. Sisemus väga heas korras, tehtud sisepesusid, et säilitada puhtus. Varustus: * kärukonks * elektriaknad * allaklapitavad tagaistmed (saab parajalt suure kuudi teha) * eritellimusel katuseraam töötuledega (saab igasuguseid asju peale kinnitada, tulede jaoks salongis eraldi nupupaneel; ees lai led-bar, külgedel ja taga töötuled) * kaitseraud lisatuledega (ei ole hetkel masina küljes) * kaasa müüa tõstepuksid (ei ole endal vajadust veel neid külge panna) Mis saaks olla paremini? Kunagi võib üle vaadata vedrustuse ja olenevalt masina kasutamise eesmärgist vahetada jäigemate/pehmemate vastu. Lisaks tahab parema peegli kinnitus ülevaatamist. Lisapilte saab vajadusel juurde teha. Näha saab Rakvere kandis ja soovi korral ka Tallinnas/Sakus. Võib pakkuda omapoolset hinda ja vahetust vee- ja mototehnika vastu. Osta vägev hobikas enne automaksu tulekut!
| Pārdevējs | Siio Oras |
|---|---|
| Adrese | Rakvere/Saku/Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.