| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 1985 |
| Odometrs | 241 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 890AJM |
| VIN | WBAAK310909560087 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 55 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1470 kg |
|---|---|
| Svars | 1095 kg |
| Celtspēja | 375 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4325 mm |
| Platums | 1645 mm |
| Augstums | 1350 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa E30, mis ei jäta külmaks ühtegi kodaniku. Pilgupüüdja ning emotsiooni looja. * Mootor M54B30 ehk 3.0 bensiin * Käigukast GS6-37dz * Ühemassiline hooratas * LSD differ * MTS coiloverid * MTech 1 rool * JP veljed 18 tolli Eelmine suvi sai tehtud: -) Diffri simmerite vahetus -) Vahetatud spidobloki kütusenäidik ning pirnid -) Uued tagumiste amortide tugipadjad -) Mõned pisiasjad veel Heameelega suhtlen huvilisega autost täpselt telefoni teel/auto kõrval. Küsimusi ümberehituse kohta kindlasti jagub. Vahetust võib pakkuda mõne peresõbralikuma auto vastu. Eelistan vahetusena 2000+ aasta, tagavedu, bensiin, manuaal autot. Peale ei soovi maksta. Tingimise võimalus. Võimalus krüptos maksta.
| Pārdevējs | Arlet Robert Uusna |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.