| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 140 394 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 771VWV |
| VIN | WVWZZZ3HZNE500084 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 235 kW |
| Maksimālais ātrums | 270 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.6 l/100km |
| • Vidējais | 8.0 l/100km |
| Pilna masa | 2290 kg |
|---|---|
| Svars | 1783 kg |
| Celtspēja | 507 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2838 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4866 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1449 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Adrese | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mollerauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.