| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2019 |
| Odometer | 198 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 298RYX |
| VIN | 5YJ3E7EAXLF604377 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 100 kW |
| Top speed | 225 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2060 kg |
|---|---|
| Weight | 1720 kg |
| Load capacity | 340 kg |
| Trailer with brakes | 500 kg |
| Trailer no brakes | 500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2875 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4694 mm |
| Width | 1850 mm |
| Height | 1443 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Auto on Eesti registris 298RYX Müüa heas korras ja silmapaistva väljanägemisega Tesla Model 3, mis on värskelt imporditud Saksamaalt. Auto on hooldatud regulaarselt ning sellel on täielik hooldusraamat. Autol on aku jääk 87% mis on väga hea, ning autot on eelnevalt laetud enamjaolt koduse laadijaga, ehk kiirlaadijatega pole akut rikutud. Täis akuga sõiduulatus umbes 340km. HEA LISAVARUSTUS: AUTOPILOT PLUS, 38" ekraan, LED täis/päevasõidu tuled, Performance veljed, panoraam katus, esimesed/tagumised istmesoojendused, roolisoojendus, distants püsikiiruse hoidja, digitaalne display, comfort line, nahksisu, 360 kaamera, telefoni juhtmevaba laadimine jne! Meiepoolne garantii kehtib 6 kuud või kuni 10 000 kilomeetrit, tagades teile rahulolu ja kindlustunde pikemaks ajaks! Hinna sees on kõik registreerimisega seotud kulud ja riigilõivud ning sõiduk on läbinud registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli. Auto asub Tallinnas ja on võimalik enne ostu vabalt valitud kohas kontrollida.
| Seller | AUTONOVA OÜ |
|---|---|
| Address | Akadeemia tee 39 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13520 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | autonova.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."