| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Trailer |
| Year | 2020 |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Front suspension | Air |
| Back suspension | Air |
| Front brakes | Disc |
| Back brakes | Disc |
| Reg no | - |
| VIN | WKVDAF30300088183 Check |
| Gross weight | 39000 kg |
|---|---|
| Weight | 6890 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Length | 13850 mm |
|---|---|
| Width | 2550 mm |
| Height | 4000 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
- Kingpin 12000kg - sliding roof - Sparetyer
| Seller | Engeros Otepää |
|---|---|
| Address | Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu, 67301 |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."