| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2019 |
| Odometer | 79 980 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 279DBB |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 50 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.1 l/100km |
| • Extra urban | 5.5 l/100km |
| • Average | 6.1 l/100km |
| Gross weight | 2207 kg |
|---|---|
| Weight | 1683 kg |
| Load capacity | 524 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2788 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4697 mm |
| Width | 1882 mm |
| Height | 1660 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Korralikult hooldatud auto, just tehtud õli ja filtrite vahetus, uued pidurikettad ja klotsid, Rikkalik Laurin & Klement varustus, millele on lisatud Magnetic Brown Metallic väline värv ja must põranda osa, kvaliteetne hele nahk kombineeritud musta kõrgläikega salongis. 360° kaamerad Canton muusikasüsteem Laurin&Klement nahksisu Ambient värvimuutev valgustus salongis Taga kardinad Key Less Go 19" Skoda Original veljed Kaasa Good Year talverehvid Distantsi hoidev püsikiiruse hoidik Pimedanurga hoiatus peeglites Kaasa riidest uued jalamatid Ukse sees vihmavari 2 võtit Auto on liisingust välja ostetud ja valmis uue omaniku nimele kirjutamiseks. Autole on tehtud 1 kuu tagasi tehniline kontroll, mille käigus tuvastati, et vahetust vajaksid piduri kettad ja klotsid, mis sai teostatud. Muid vigu ei tuvastatud, kuid soovi korral võib lasta auto üle vaadata endale meelepärases töökojas või ülevaatuspunktis.
| Seller | Rait Paabu |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."