| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2007 |
| Odometer | 170 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 747VLF |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 5461 cm³ |
|---|---|
| 5.5 l | |
| Power | 285 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2405 kg |
|---|---|
| Weight | 2055 kg |
| Load capacity | 350 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2854 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4891 mm |
| Width | 1872 mm |
| Height | 1485 mm |
From country United States
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | Hardi Valdma |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."