| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2022 |
| Odometer | 77 442 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 923DDX |
| VIN | WAUZZZFZ0NP032398 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 150 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2640 kg |
|---|---|
| Weight | 2187 kg |
| Load capacity | 453 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Aku mahutavus: 82 kWh * Elektriline sõiduulatus: 492 km * Elektrienergia kulu (WLTP): 183 Wh/km * Maksimaalne netovõimsus on 150 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 70 kW * Veojõuaku garantii 8 aastat/160000 km. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Seller | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Address | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | mobileautokeskus.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."