| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Truck |
| Year | - |
| Odometer | 50 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | - |
| VIN | ZCFCE72C305690742 Check |
| Capacity | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Power | 129 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 7200 kg |
|---|---|
| Weight | 4060 kg |
| Load capacity | 3140 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 4750 mm |
| Measurement standard | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 7350 mm |
| Width | 2290 mm |
| Height | 2450 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
- Garantii -
| Seller | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."