| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2020 |
| Odometer | 19 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Orange |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 34ZRL |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4951 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Power | 580 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 295 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 50 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2141 kg |
|---|---|
| Weight | 1840 kg |
| Load capacity | 301 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2710 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4794 mm |
| Width | 1915 mm |
| Height | 1385 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Procharger kit(15000 euri) rattast 515 kw (mootorist 580kw) mille on seadistanud Viljar Mäesepp.Auto ideaalses korras.Ostetud eestist uuena.
| Seller | Urmo |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."