| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2006 |
| Odometer | 325 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 926PSJ |
| VIN | WDC1641861A074986 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Power | 200 kW |
| Top speed | 225 km/h |
| CO2 | 275 g/km |
| Fuel | Petrol + LPG |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2830 kg |
|---|---|
| Weight | 2135 kg |
| Load capacity | 695 kg |
| Trailer with brakes | 3500 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4780 mm |
| Width | 1900 mm |
| Height | 1735 mm |
From country Latvia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Autot remonditud selle aasta jooksul 7000€ eest. Vahetatud mootor (sõitnud 90000km) Vahetatud kõik õlid ja filtrid (mootor, kast, sillad) Taastatud mõlemad kardaanid Uued küünlad Uued süütepoolid Uued rehvid Uus aku Uued piduriklotsid ja kolvid Uus piduripump Uued esitule luubid ja xenon pirnid Paigaldatud Led kaugtuli Gaasiseade hooldatud Paigaldatud kärukonks Kaasa tulevad 22 tolli suverattad Gaasiga hea odav sõita, autoga tuleb kaasa sooduskaart millega LPG 0.549€
| Seller | AVMotors |
|---|---|
| Address | Rakvere |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."