| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2013 |
| Odometer | 350 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Dark blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 762CTB |
| VIN | WBA3K11060F827426 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 105 kW |
| Top speed | 210 km/h |
| CO2 | 123 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.8 l/100km |
| • Extra urban | 4.1 l/100km |
| • Average | 4.7 l/100km |
| Gross weight | 2030 kg |
|---|---|
| Weight | 1555 kg |
| Load capacity | 475 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4624 mm |
| Width | 1811 mm |
| Height | 1429 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa BMW 318d . Olemas 2 jooksu rehve, uued suverehvid ja väga korralikud naastrehvid talveks. -Hifi sound -Suur ekraan -Salongi eelsoojendus -Rooli ja Istme soojendused -2 võtit -Võtmeta avamine ja käivitus TAGURPIDI KÄIK VISKAB VÄLJA! (sõitmist hetkel ei sega) Auto toodud Saksamaalt kus varasemalt oli 1 omanik. Mõne kohapealt tahaks kosmeetilist parandust. Veebruaris paigaldatud uus aku.Auto vägahea juhitavusega ja Ökonoomne. Müüa BMW 318D . Olemas 2 jooksu rehve, uued suverehvid ja väga korralikud naastrehvid talveks. -Hifi sound -Suur ekraan -Salongi eelsoojendus -Rooli ja Istme soojendused -2 võtit -Võtmeta avamine ja käivitus Auto toodud Saksamaalt kus varasemalt oli 1 omanik. Mõne kohapealt tahaks kosmeetilist parandust. Veebruaris paigaldatud uus aku. TAGURPIDI KÄIK VISKAB VÄLJA! (sõitmist hetkel ei sega) Auto vägahea juhitavusega ja Ökonoomne. KIIRMÜÜK
| Seller | BMW |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."