| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Pickup |
| Year | 1997 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | - |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 78ZHY |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 6460 cm³ |
|---|---|
| 6.5 l | |
| Power | 140 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3901 kg |
|---|---|
| Weight | 2550 kg |
| Load capacity | 950 kg |
| Trailer with brakes | 2500 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 6 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 6200 mm |
| Width | 2020 mm |
| Height | 1880 mm |
From country United States
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
C-kat.Lähemalt kui 10m vaadates leiab palju iluvigu. Käivitub,sõidab kõik toimib.
| Seller | jann pax |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."