| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Semi-trailer |
| Year | 2024 |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 338YPH |
| VIN | VAVJS1345RH534310 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Gross weight | 45000 kg |
|---|---|
| Weight | 7600 kg |
| Load capacity | 37400 kg |
| Axels | 3 |
| Wheelbase | 6480 mm |
| Length | 14040 mm |
|---|---|
| Width | 2550 mm |
| Height | 4000 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
-
| Seller | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."