| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2022 |
| Odometer | 101 220 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 901GFG |
| VIN | ZCFC535D405460575 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Power | 132 kW |
| Top speed | 160 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3500 kg |
|---|---|
| Weight | 2571 kg |
| Load capacity | 929 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 4100 mm |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 7274 mm |
| Width | 2052 mm |
| Height | 2660 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Sõiduk puhastatakse ning kleebised eemaldatakse. -
| Seller | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Address | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."