| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2011 |
| Odometer | 340 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 621LDN |
| VIN | WBAXA11060DW23175 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 160 kW |
| Top speed | 234 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2320 kg |
|---|---|
| Weight | 1795 kg |
| Load capacity | 525 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2968 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4899 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1475 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Müüa pilkupüüdev 5-seeria BMW, millel sportlik M-pakett ning visuaalselt M5-st inspireeritud detailid (väljalase, veljed, rool jms). Auto näeb hea välja ja pakub mugavat sõiduelamust. • digitaalne näidikutepaneel • 360° parkimiskaamera • HUD (info kuvamine esiklaasile) • M-pakett + M5 stiilis detailid Auto on meie pere kasutuses alates 06.2024, olnud peamiselt naise igapäevases sõidus. Tegemist ei ole uue autoga – 15 aasta vanusel sõidukil leidub kasutusjälgi, mis on eakohased (väiksemad kriimud, parem esitiib vajab tähelepanu jms). Jooksvalt remonditud kõik vajalik - veermik, pidurid jne. Kett väidetavalt vahetatud enne 300k - tõendid/arved puuduvad. Huvi korral võta ühendust ja tule vaata üle.
| Seller | Andres Keegi |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."