| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Special equipment |
| Body type | - |
| Year | 2019 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | CAT0444FCHWS00763 Check |
| Capacity | 4400 cm³ |
|---|---|
| Work hours | 2700 h |
| Power | 75 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 14500 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 9700 mm |
| Width | 2400 mm |
| Height | 3300 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Also coming with machine: Stump tooth Clamshell bucket 300mm Machine has factory quick coupler infront.
| Seller | Tradehub |
|---|---|
| Address | Tamme 1, 61715, Tõrvandi, Kambja vald |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | tradehub.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."