| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2002 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 767BCZ |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2902 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 168 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2590 kg |
|---|---|
| Weight | 2108 kg |
| Load capacity | 482 kg |
| Trailer with brakes | 2800 kg |
| Trailer no brakes | 700 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4710 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1840 mm |
From country Lithuania
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Mõnus matkasell! Uued rehvid. Uus kütusepump, pihustid taastatud. Kere ja raam korralikud. Tel 53483008
| Seller | Birgit Põldaru |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."