| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2008 |
| Odometer | 361 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 566TGF |
| VIN | WAUZZZ8K98A041964 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2968 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 313 kW |
| Top speed | 264 km/h |
| Acceleration | 4.8 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 64 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 12.0 l/100km |
| • Extra urban | 8.0 l/100km |
| • Average | 10.0 l/100km |
| Gross weight | 2130 kg |
|---|---|
| Weight | 1655 kg |
| Load capacity | 475 kg |
| Trailer with brakes | 1900 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2817 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4753 mm |
| Width | 1826 mm |
| Height | 1427 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Kiirmüük kuna tarvis finantseeringut kinnisvara ostuks. Auto on aus, aga kahjuks peab millestki loobuma suurema unistuse nimel. Registreerimistasu jääb uue omaniku kanda. Tehasest 3.2 mootoriga. Uus 3.0Tfsi mootor sõitnud 16 000km. *Stage 1 seadistus 313kw *Sachs Racing sidur - siduripedaal on tunduvalt kangem *Suured 3.0 C7 BiTurbo pidurid ees *Tehase S-line välimus ja sisu *Alcantaraga istmed 4x soojendusega *6 käiguline manuaal *Võtmeta sisenemine ja käivitus *Teisaldatav kärukonks *Võimas LEDbar iluvõre taga *Bang&Olufsen helisüsteem *Suurem subwoofer originaal asukohas + seda toetav võimendi *Puutetundlik keskmine ekraan Android *Tagurduskaamera *Katid eemaldatavad vband klambritega, asemele sobitatud originaal resonaatorid samuti vband klambritega *Summuti helitugevus muudetav nupuvajutusega *Kompressori heli on mahedalt kuulda tänu korralikule koonusfiltrile *Isetumenevad peegliklaasid *1 miili kiirus 264kmh, mis on parim tulemus 3.0Tfsi mootoriga autode arvestuses Uut ülevaatust pole tehtud kuna auto jäi oktoobri lõpust seisma. Ülevaatuse läbimiseks tuleks vahetada summuti sukad, sest need lekivad heitgaase läbi. Autol on all suverehvid. Talverehve ei ole. Vaadates õue siis mõistlik oleks treilaga ära viia või võtta kaasa sobivad 18" talverattad.
| Seller | Kermo |
|---|---|
| Phone | Show number |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."