| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2005 |
| Odometer | 400 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 914BLD |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 120 kW |
| Top speed | 223 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.8 l/100km |
| • Extra urban | 4.5 l/100km |
| • Average | 5.7 l/100km |
| Gross weight | 1935 kg |
|---|---|
| Weight | 1490 kg |
| Load capacity | 445 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4520 mm |
| Width | 1817 mm |
| Height | 1421 mm |
From country Italy
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
müüa e90 2.0d 120kw 6k manu. sõidab liigub toimetab aga leidub nokitsemist. paras winterbeater kellegile. peale rehvi vahetust väristab 90 pealt. mingi amort kolksub. esiklaasil kõrvalistuja pool mõra. lõpupütt kukkus alt, saab kaasa. ülevaatus puudub. jõudu on ketsi teeb, all mitte kõige paremad michelin x-ice north 4 rehvid naelu palju kaduna läinud peale esimest suuremat lund, mustrit on. kere mäda pole kuid iluvigu leiab. üldiselt sõidab toimetab ilusti, keema ei lähe. ülevaatuse kõlbulikuks ma ei viitsiks teha aga kui tahtmisth on saab vabalt. rohkem infoks helista 56760735. vahetust võib kah pakkuda miski e36 vastu. vaatan üle kõik pakkumised. UUT AUTOT ÄRA OTSIMA TULE!!
| Seller | Rutss |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."