| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Mototechnics |
| Body type | Bike |
| Year | 2015 |
| Odometer | 3 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Orange |
| Color specification | - |
| Reg no | 11FT |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 249 cm³ |
|---|---|
| 0.2 l | |
| Power | 6 kW |
| Top speed | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 10 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 335 kg |
|---|---|
| Weight | 105 kg |
| Load capacity | 217 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 1470 mm |
| Seats | 1 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 2230 mm |
| Width | 820 mm |
| Height | 1230 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
2016 a. mudel FMF sumpa jooks VForce4 klapp jahutusventikas käekaitsmed P-tech: radikakaitsmed plastikuringid olemas kolb vahetatud pidurikaitsmed paunakaitse
| Seller | User |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."