
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2018 |
| Odometer | 107 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 087LDN |
| VIN | ZN6XU61B00X287053 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 257 kW |
| Top speed | 243 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 14.8 l/100km |
| • Extra urban | 8.3 l/100km |
| • Average | 10.7 l/100km |
| Gross weight | 2780 kg |
|---|---|
| Weight | 2184 kg |
| Load capacity | 596 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3004 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5003 mm |
| Width | 1968 mm |
| Height | 1679 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Maserati Levante on luksuslik ja sportlik SUV, mis ühendab endas Itaalia elegantsi, võimsa jõudluse ja maastikusõidu võimekuse. - 04/2025 Teostatud ostueelne kontroll Maserati Tallinn - Täis Maserati hooldusajalugu Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."