| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Water vehicle |
| Body type | Motorboat |
| Year | 2023 |
| Service book | Yes |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Draft | 350 |
| VIN | FI-TER57022D323 Check |
| Placement | Back |
|---|---|
| Power | 51 kW |
| Top speed | 55 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 70 l |
| Gross weight | 920 kg |
|---|---|
| Weight | 520 kg |
| Load capacity | - |
| Measurement standard | - |
| Seats | 6 |
|---|---|
| Length | 5700 mm |
| Width | 2300 mm |
| Height | - |
| Sleeping places | - |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Müüa merekindel C-kategooria kaater Väga heas korras, vähe kasutatud ja uueväärne. Ideaalne nii kalastamiseks, veespordiks kui ka perega lõõgastumiseks. Tehnilised andmed: • Maksimaalne kiirus: 55 km/h • Mootor: Yamaha F70HP AETL (2023) – garantii 5 aastat • Mootori töötunnid: 192 h • Lisad: reguleeritavad trimmilabad • Lubatud kuni 6 inimest Varustus: Laminaat põrandakate, Sõidukate, Veekindlad istmepadjad, Roostevabast terasest kiilukaitse, Navigatsioonitule mast, Akupesa+aku, Reelingud, Kummist vendrid, Trossi- ja ankrukastid 2 tk Massilüliti, Tulekustuti, Tuuleklaas, Tühjenduskork, Ujumisredel, 12 V pistikupesa, Kolm lukustatavat panipaika, Hind: • Kaater: 15 900 € + km • Komplektihind: 17 900 € + km (kaater + treiler BP1000-RBA + kaardiplotter/kajalood Lowrance Elite 9ti2) Kaater ostetud uuena Soome esindusest hinnaga 25.000€ Müüa on firma Info: +372 503 9899 trailers24@outlook.com
| Seller | Silver |
|---|---|
| Address | pärnu |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..