| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2018 |
| Odometer | 152 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 582VLF |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 216 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.8 l/100km |
| • Extra urban | 4.7 l/100km |
| • Average | 5.1 l/100km |
| Gross weight | 2235 kg |
|---|---|
| Weight | 1735 kg |
| Load capacity | 500 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2840 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4772 mm |
| Width | 1839 mm |
| Height | 1465 mm |
From country Sweden
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Mercedes-Benz C-klass universaal – heas korras, Müüa heas korras ja hästi hoitud Mercedes-Benz C-Class universaal. Auto on ostetud Veho esindusest ning olen esimene omanik Eestis. Sõiduk on olnud minu kasutuses ligi 3 aastat. Läbisõit: 152000 km (igapäevases kasutuses, võib veidi muutuda) Tehniline seisukord väga hea – hooldatud regulaarselt. Värskelt läbitud tehnoülevaatus (puhtalt), kehtib 2 aastat. Varustus: Automaatkäigukast Parkimiskaamera Suur keskkonsooli ekraan Poolnahksisu Kärukonks Automaatne parkimine Püsikiirusehoidja disantsi jälgiv Jne Auto on igapäevases kasutuses, kuid hästi hoitud ja valmis uuele omanikule. Võib viia vabalt valitud kohta kontrolli.
| Seller | Kevin Indre |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."