| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2025 |
| Odometer | 10 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | VR7EDYHT3SJ931612 Check |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 75 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 144 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.5 l/100km |
| Gross weight | 2400 kg |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4753 mm |
| Width | 1848 mm |
| Height | 1848 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Alates 2025. aastast lisandub eeldatav registreerimismaks 588.00 ja aastamaks 50.00 Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."