| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2015 |
| Odometer | 93 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 270PVT |
| VIN | WBA1J71050V372927 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2979 cm³ |
|---|---|
| Power | 240 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 176 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 12.0 l/100km |
| • Extra urban | 6.5 l/100km |
| • Average | 10.5 l/100km |
| Gross weight | 1980 kg |
|---|---|
| Weight | 1545 kg |
| Load capacity | 435 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2690 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4454 mm |
| Width | 1774 mm |
| Height | 1408 mm |
From country Hungary
Registered in Estonia
Kõik hooldused tehtud BMW esinduses või Carmastersis. Õlivahetus tehtud iga aasta. Lisainfo tehtud hoolduste kohta olemas, viimane hooldus 27.03.26. Ennetavalt on tehtud automaatkäigukasti ja tagasilla diferentsiaali hooldus. Talvel autoga sõidetud ei ole. Auto juhtaju ega mootorit ei ole seadistatud. Rehvid: Suverehvid Michelin PilotSport 5 ostetud 2024 aasta. Kaasa tulevad talverehvid ostetud 2021 aastal. Rehvimuster uueväärne aga rehvid neli aastat vanad - ehk kannatab nendega veel sõita. Pildid tehtud enne esispoileri ja neerude paigaldamist. Paigaldatud: DM Autoteile esispoiler DM Autoteile mustad neerud (originaalid kaasa) Bilstein B8 amordid Lisaks kaasa Zaero Design diffuuser (uus, karbis) ja kummist porimatid.
| Seller | Sten Rõngelep |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."