| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2020 |
| Odometer | 83 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 001MYS |
| VIN | WUAZZZF55KA904088 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2894 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Placement | Front |
| Power | 331 kW |
| Top speed | 280 km/h |
| Acceleration | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 59 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 12.8 l/100km |
| • Extra urban | 7.9 l/100km |
| • Average | 9.7 l/100km |
| Gross weight | 2320 kg |
|---|---|
| Weight | 1920 kg |
| Load capacity | 400 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2832 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4782 mm |
| Width | 1866 mm |
| Height | 1377 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Kõik lisad! 0P6 Väljalaskesüsteem RS 5 Sport 3FB Katuseluuk panoraamluuk Elektriliselt juhitav, toonitud turvaklaasist ("Panoramic glass roof") 4A4 Istmesoojendus 4L6 Peeglid automaatselt tumenev sisepeegel 5MF Dekoorliistud interjööris alumiinium"Race", antratsiit 6FJ Peeglid välispeeglite korpus kõrgläike musta värvi 6XL Peeglid elektriliselt kokkuklapitavad ja automaatselt tumenevad ning mälufunktsiooniga 7K3 Rehvirõhu/rehvitemperatuuri kontrollsüsteem 9AQ Kliimaseade "Deluxe"kolme tsooniline, elektroonilise reguleerimisega juhile, kaassõitjale ja salongi tagaosale (täiendav TFTdisplei kliimapaneelis) 9S8 Audi virtual cockpit täisdigitaalne 12,3 tolline näidikute paneel armatuurlauas 9ZE/GB1 Telefon ja kommunikatsioon "Audi phone box" LTEtoega (telefonialus käetoes võimaldamaks telefonikõnesid läbi "Bluetooth" ühenduse, max 2 telefoni) 9VS Kõlarisüsteem " Bang & Olufsen Sound System with 3D sound" (kogu väljundvõimsusega 755 vatti 19 kõlarit) EA8 Pikendatud tehasegarantii 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km KS1 Esiklaasile info kuvamise võimalus "Headup display" N1H Istmed nahkpolster "Fine Nappa" kärjekujuliste kontrastõmblustega PA2 Dünaamikapakett "RS", sh sportdiferentsiaal (GH2) "Dynamic steering (1N8), sportvedrustus "Plus" (2MC), km/h (6Y4), MatrixLED esilaternad (PXC) PAH Disainipakett (eksterjöör) kõrgläikega must, musta värvi esija tagaspoiler, iluvõre ääris ja liistud külgmiste akende ümber ning "quattro" logo PC2 Pidurisadulad värvitud kõrgläike punaseks Terve auto XPEL kivikaitse kiles ja kile keraamiks (ca 4000eur+km). Töid teostas ja välis pinda ning sisu hooldab BadaBing. Uuena ostes letihind 114 933EUR. Sõiduk AUDI RS5 SPORTBACK (001MYS) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. 100% esinduse ajalugu, Eestis uuena ostetud ja 1 omanik ning 2 kasutajat. Pere 2-3 auto. Reg nr. ei tule kaasa!
| Seller | Taavi |
|---|---|
| Address | Harjedalen, Harjedalen, Sweden |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."