| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Mototechnics |
| Body type | Bike |
| Year | 2008 |
| Odometer | 30 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 43VT |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 125 cm³ |
|---|---|
| 0.1 l | |
| Placement | Center |
| Power | 11 kW |
| Top speed | 110 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 317 kg |
|---|---|
| Weight | 137 kg |
| Load capacity | 180 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 1345 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 1955 mm |
| Width | 720 mm |
| Height | 1100 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Sobilik A1 kategooriale. Full power seega võimsus tegelt ligikaudu 21-23kw. Ratas on väike, madal, kerge ja kiire! Mootorile tehtud kapitaalremont seega nagu tutikas, ka summuti põletasime ja puhastasime seest kristalliks, hingab nagu vastssündinu!
| Seller | Kristofer |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."