| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 1981 |
| Odometer | 91 222 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Orange |
| Color specification | - |
| Reg no | 439MAK |
| VIN | WF0VXXGBVVBG53913 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2358 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Power | 46 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2500 kg |
|---|---|
| Weight | 1530 kg |
| Load capacity | 970 kg |
| Trailer with brakes | 750 kg |
| Trailer no brakes | 400 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 9 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4530 mm |
| Width | 1960 mm |
| Height | 1980 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Täielikult taaststud
| Seller | Marko Meitus |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."