| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2018 |
| Odometer | 184 500 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 278FTF |
| VIN | WBAJM7108JG954338 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 140 kW |
| Top speed | 225 km/h |
| CO2 | 124 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 65 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.2 l/100km |
| • Extra urban | 4.1 l/100km |
| • Average | 4.7 l/100km |
| Gross weight | 2390 kg |
|---|---|
| Weight | 1820 kg |
| Load capacity | 570 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4942 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1498 mm |
From country Sweden
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
BMW 520d M-Pakett Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud sõiduk. Rikkalik Varustus Sõiduk on heas seisukorras ning lisainvesteeringuid ei vaja. Hooldus ja seisukord: • Hooldused teostatud iga 10 000 km järel (Viimase hoolduse käigus vahetatud kõik filtrid ja mootoriõli) • Käigukasti õli vahetatud 130 000km juures. • Läbisõit muutuv (auto igapäevases kasutuses) • Autole on peale pandud keraamika. • Tehniline kontroll teostatud ning autol vigu ei esine. • EGR jahutus vahetatud (Tehase tagasikutsumine) Autoga Kaasas: • 18” Valuveljed - talverehvid hetkel peal aga tuleks järgmiseks hooajaks uued vaadata. • 2x Autovõti + 1x BMW Display Key Võimalik sõiduki kontroll vabalt valitud töökojas. NB! Auto ei ole liisingus ning saab teha kohese vormistuse. Sõiduk BMW 520D (278FTF) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Lisainfo saamiseks palun kirjutada või helistada: 📞 +372 5599 3552
| Seller | Jarko Kirs |
|---|---|
| Address | Rakvere, Rakvere, Estonia |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."