| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Mototechnics |
| Body type | Bike |
| Year | 2007 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 28JI |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 600 cm³ |
|---|---|
| 0.6 l | |
| Power | 72 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 19 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 397 kg |
|---|---|
| Weight | 207 kg |
| Load capacity | 190 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 1440 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 2095 mm |
| Width | 750 mm |
| Height | 1215 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Passis 57kw tegelikult 72kw
| Seller | Martin |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."