| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2013 |
| Odometer | 223 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 923MPG |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3993 cm³ |
|---|---|
| 4.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 412 kW |
| Top speed | 280 km/h |
| Acceleration | 3.1 0-100km/h |
| CO2 | 229 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 70 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 13.9 l/100km |
| • Extra urban | 7.5 l/100km |
| • Average | 9.8 l/100km |
| Gross weight | 2565 kg |
|---|---|
| Weight | 2010 kg |
| Load capacity | 555 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2923 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4974 mm |
| Width | 1936 mm |
| Height | 1421 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Auto on väga heas korras ning väga hästi hoitud. Kõik hooldused on tehtud Audi, Flameko ja LT Service autoesindustes. Olemas kogu hooldusajalugu. Hooldused tehtud iga ~7500 km tagant. Vabama hingamisega väljalase (originaal kaasa). Mootori ja käigukasti tarkvara on täiustatud ESRacing poolt. Hetke jõunumbrid on 506 kW ja 955nm. Tegu on väga kiire autoga. RS6-le tüüpilised probleemid on kõik üle käidud: - Uued kõrgesurvepumbad - 23.02.2021 - Uus kardaan - 30.06.2021 - Turbo õlivõtusõelade parandus + turbode kontroll - 11.08.2022 - Uued süütepoolid - 17.04.2024 Viimane hooldus on tehtud 02.02.2025, mille käigus tehti põhjalikum tervise kontroll. - Turbode kontroll - Kompressioonide mõõtmine - Silindrite visuaalne kontroll kaameraga - Jahutussüsteemi lekkekontroll - Lekete, veermiku jms kontroll. - Tavahooldus koos küünalde vahetusega Auto on tehniliselt ideaalses korras. Kõik näitajad, sh. kompressioonid vastavad uue mootori tehase spesifikatsioonile. Huvilistele saan edasi saata kokkuvõtte koos videodega. Võimsa hääle ning vägeva minekuga RS6! Tule vaatama ja proovima! Autoga tuleb kaks komplekti rattaid: Suveveljed RS6 originaal 21' (piltidel, värsket taastatud ja ülevärvitud) ja talveks 20' Audi originaal valuveljed(rehvirõhuanduritega) koos üsna värskete Continental VikingContact 7 lamellrehvidega Walkaround video: https://youtu.be/hniJiENCcmg PS! Auto ei ole liisingus, kuid liisingut 5. aastaks pakuvad nii Coop pank kui ka SEB. Kehtiv kaskokindlustuse leping LHV-s. Ja mitte, et sellise auto puhul see oluline oleks, kuid andmetes toodud kütusekulud on reaalsed. Maantee keskmine kulu on mõõdetud Tartu-Pärnu, püsikiirusehoidja 95 km/h peal (~120-130ga kiirteel sõites on ~8.8).
| Seller | Harri Olak |
|---|---|
| Address | Tartu, Tartu, Estonia |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."