
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2026 |
| Odometer | 5 924 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Shadow green välisvärv |
| Color specification | - |
| Reg no | 255XYM |
| VIN | LGXCH6CD0R2089659 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4800 mm |
| Width | 1875 mm |
| Height | 1460 mm |
Vehicle is located in Estonia
| Seller | Inchcape Tartu Fordi esindus |
|---|---|
| Address | Kalda tee 13, Tartu 50703 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."