| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2015 |
| Odometer | 212 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | W0L2F7118FS014477 Check |
| Capacity | 1.6 l |
|---|---|
| Placement | Front |
| Power | 88 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 155 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.6 l/100km |
| • Extra urban | 5.5 l/100km |
| • Average | 5.9 l/100km |
| Gross weight | 3010 kg |
|---|---|
| Weight | 1931 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5399 mm |
| Width | 1956 mm |
| Height | 1967 mm |
From country Denmark
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
| Seller | KsAuto |
|---|---|
| Address | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."