| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2008 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 130TNM |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 210 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.0 l/100km |
| • Extra urban | 5.4 l/100km |
| • Average | 6.7 l/100km |
| Gross weight | 2320 kg |
|---|---|
| Weight | 1835 kg |
| Load capacity | 485 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2886 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4843 mm |
| Width | 1846 mm |
| Height | 1491 mm |
From country Lithuania
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
pakkuda heas seisus e61 535D facelift tehase M-Pakett mootor ja kast toimivad ideaalselt,turbiin ei laineta ning käigukast sujuv tehtud tööd:esimesed mõlemad amordid,vedrud ning sinna juurdekuuluv,esimesed rattalaagrid,terve ring kettaid ja klotse,turbod vahetatud nii pisikese kui ka suure turbo sisud taastatud ccc sisselaske kollektori tihendid,eelsüüte küünlad,tagasillas mõlemalt poolt ülemised kaikad,mõlemad tagumised õhkpadjad lisad: -HUD -kurvituled -bixenon tuled -individual heli pakett -comfort sisu koos dünaamiliste küljepatjadega -nii ees kui taga topsihoidjad -active steering -distantsihoidev püsikiirusehoidja -sportkast ning labadega rool -panoraam -tagumistel ustel kardinad -klapitavad peeglid all on style 166 19 tolli veljed koos lamellrehviga lisaküsimustes helista ning tule vaatama
| Seller | mart kiin |
|---|---|
| Address | Karksi-Nuia |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."