| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2010 |
| Odometer | 334 400 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WAUZZZ4F4BN000859 Check |
| Capacity | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Power | 125 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2220 kg |
|---|---|
| Weight | 1740 kg |
| Load capacity | 480 kg |
| Trailer with brakes | 1400 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2857 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5060 mm |
| Width | 1855 mm |
| Height | 1473 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad vahetusvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."