| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2017 |
| Odometer | 257 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WBA8H9100HK871797 Check |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Power | 140 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 4.9 l/100km |
| • Extra urban | 3.7 l/100km |
| • Average | 4.1 l/100km |
| Gross weight | 2125 kg |
|---|---|
| Weight | 1625 kg |
| Load capacity | 500 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4633 mm |
| Width | 1811 mm |
| Height | 1429 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."