| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2020 |
| Odometer | 86 400 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | W1V44760313687988 Check |
| Capacity | 1750 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Power | 75 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 195 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 7.4 l/100km |
| Gross weight | 2800 kg |
|---|---|
| Weight | 1914 kg |
| Load capacity | 886 kg |
| Trailer with brakes | 1200 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5140 mm |
| Width | 1928 mm |
| Height | 1909 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088 Vahetuse võimalus
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."