| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2008 |
| Odometer | 222 748 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WV2ZZZ7HZ9H061589 Check |
| Capacity | 2.5 l |
|---|---|
| Placement | Front |
| Power | 96 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 249 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3100 kg |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | 780 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 9 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Vahetuse võimalus: Kui on korras, maksame kuni 75% turuhinnast Teostatud tehniline kontroll ja hooldus Aastamaks 157,80 Reg.tasu 1001,85 TA akt teostatud, saab kohe registreerida Kontrollitud läbisõit Rohkem sõidukeid kodulehel www.asmo.ee Sõidukitega tutvumiseks soovitatav oma tulekust teavitada vähemalt 2 tundi ette.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."