| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Light trailer |
| Year | 2025 |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | - |
| VIN | - |
| Gross weight | 750 kg |
|---|---|
| Weight | 281 kg |
| Load capacity | 469 kg |
| Axels | 1 |
| Wheelbase | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Garantii kehtib kuni 24 kuud Sõiduki asukoht: Harjumaa, Eesti Tagaluugile paigaldatavat pealesõiduteed on ka eraldi müügil. Maksab 150.- sis km. Aitame ka paigaldusel luugile, kui tegemist TIKI 1.5 meetri laiuse keevisraamil haagisega. Pealesõidutee sobib ka plastkaanega haagisele ( jääb sisse peitu)
| Seller | AW Haagised |
|---|---|
| Address | Läike tee 36, Peetri, Rae vald Harjumaa, 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | autowelt.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."