| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2009 |
| Odometer | 370 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 776BKP |
| VIN | WBAKM21050C329442 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 180 kW |
| Top speed | 245 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.5 l/100km |
| • Extra urban | 5.9 l/100km |
| • Average | 7.2 l/100km |
| Gross weight | 2505 kg |
|---|---|
| Weight | 1940 kg |
| Load capacity | 565 kg |
| Trailer with brakes | 2100 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3070 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5072 mm |
| Width | 1902 mm |
| Height | 1479 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Korralik ja hooldatud heade lisadega auto Arved olemas igast asjast mis tehtud on Hiljuti tehtud mootori remont kuhu said uued ketid,saaled,kòik mootori tihendid ja palju muud Hea varustus: Comfort istmed koos màludega ka kaasreisijal 4 tsiooniline kliima HiFi System Professional DSP heli Reguleeritav vedrustus (elektriliselt, jäikus) Adaptiivsed esituuled Ukselingi valgustused Sõiduraja vahetamise abisüsteem Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem Automaatsed täistuled Rulookardinad ustel ja tagaaknal 4x istmesoojad Eessõitjaga distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja stop&go süsteem Kokkupõrke vastane süsteem Elektriline pagasiluuk Suitsetaja pakett Vahetust võib pakkuda ekskavaatori vastu
| Seller | Kristjan |
|---|---|
| Address | Tartumaa |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."