
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2024 |
| Odometer | 14 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Manual |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 934KXF |
| VIN | WBS11DM0908E35373 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 338 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2155 kg |
|---|---|
| Weight | 1787 kg |
| Load capacity | 368 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2747 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4580 mm |
| Width | 1887 mm |
| Height | 1403 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukil on kehtiv garantii kuni 03/2029 või 200000km Uued suverehvid Yokohama Advan Neova AD09, uued talverehvid Yokohama lamellid Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."