| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2007 |
| Odometer | 347 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark blue |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 515MKE |
| VIN | SALLSAA247A105140 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3628 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Placement | Front |
| Power | 200 kW |
| Top speed | 209 km/h |
| CO2 | 294 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 80 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 14.0 l/100km |
| • Extra urban | 9.0 l/100km |
| • Average | 11.0 l/100km |
| Gross weight | 3175 kg |
|---|---|
| Weight | 2798 kg |
| Load capacity | 377 kg |
| Trailer with brakes | 3500 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2745 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4904 mm |
| Width | 1928 mm |
| Height | 1873 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
✔️ Eestist uuena ostetud ning Inchcape Motorsi ajalooga ✔️ Tehtud roostetõrje ja suured hooldustööd ✔️ Hiljuti vahetatud automaatkäigukasti õlifilter ja suurem osa õlist ✔️ Suvel vahetatud mõlemad turbod, ning tehtud pidurisüsteemi remont (uued torud) ✔️ Webasto tehase oma (taimer ning ainuke OEM webasto mis sellel mudelil ka puldiga käivitatav) ✔️ All korralikud lamellrehvid, uus aku ✔️ Kehtiv ülevaatus kuni 07.2025 ✔️ Taha paigaldatud tuuning tuled (vastavad EU nõuetele) ✔️ Hääled tehtud natukene mahedamaks 372Customsi poolt ✔️ Tehasest ilma DPF-ta 💰 Registreerimismaksu arutame auto kõrval. 📞 Eelistatud suhtlus telefoni teel, kirjasõpru ei otsi! Kui on huvi siis võin lisainfot telefoni teel rääkida. EST/RUS/ENG
| Seller | Marko jurgens |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."