The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2012 |
| Odometer | 221 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 115BVF |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2792 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Power | 239 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | 251 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 16.1 l/100km |
| • Extra urban | 7.5 l/100km |
| • Average | 10.7 l/100km |
| Gross weight | 2355 kg |
|---|---|
| Weight | 2002 kg |
| Load capacity | 353 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2737 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4830 mm |
| Width | 1856 mm |
| Height | 1498 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Panen müüki oma vahva Opeli. Tegemist Opeli OPC mudeliga, millega sõitmine on vägev kogemus. Auto on varustatud kõigega, mida ühest vägevast luukpärast oodata. Paigaldatud paar aastat tagasi Prins LPG seade Gaznetis. LPGga sõites keskmiselt 12 eurot 100km. Selle aasta jooksul ära vahetatud kõik vedelikud (mootori,käigukasti,4wd Haldex) ja ka tehtud LPG seadme hooldus, sammuti ka vahetatud esiklotsid. Olemas erinevad lisad nt adaptiivsed tuled, roolisoe, mugavad Recaro istmed, automaatsed tuled/kojamehed. Paigaldatud TK audio juures väga hea heliga subwoofer. Esiklaasil on ka solar kile. Auto sõidab väga hästi ja on olnud korraliku hoole all. All korralikud lamellid. REGISTREERIMISMAKS MAKSTUD. Lisaküsimustel kirjutada/helistada.
| Seller | Johannes Gevlja |
|---|---|
| Address | Pärnu |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."