| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2023 |
| Odometer | 43 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 935JPF |
| VIN | VR7EUHNP2PJ532706 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1199 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Power | 81 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 159 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2290 kg |
|---|---|
| Weight | 1514 kg |
| Load capacity | 776 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4753 mm |
| Width | 1848 mm |
| Height | 1880 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Korraline hooldus äsja tehtud. Kehtiv tehasegarantii 5 aastat läbisõidupiiranguta alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."