The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2002 |
| Odometer | 364 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Green |
| Color specification | Tumeroheline |
| Reg no | 170MSK |
| VIN | SHHEP23402U013555 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1590 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Placement | Front |
| Power | 81 kW |
| Top speed | 187 km/h |
| Acceleration | 10 0-100km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 50 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.0 l/100km |
| • Extra urban | 5.0 l/100km |
| • Average | 6.5 l/100km |
| Gross weight | 1605 kg |
|---|---|
| Weight | 1192 kg |
| Load capacity | 413 kg |
| Trailer with brakes | 1200 kg |
| Trailer no brakes | 500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2575 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 4140 mm |
| Width | 1695 mm |
| Height | 1440 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
PLUSSIDEST -> MAKSTUD REG. TASU!! Rahvaralli tehniline kaart (tulekustuti ja varuratas kinnitatud) Kaardilugeja lamp (töötab) Alumiiniumist paigaldatud põhjakaitse + kummist torude kaitse Polypuksid Õlid vahetatud, uus pooltelg, uued varuosad vedrustuses Kere tugev, karbid minevikus tehtud All Federal RS-R PRO poolslikid ja honda oem veljed Tehtud sillastend MIINUSTEST -> Avaneb ainult võtmest (pult on kadunud, kuid on alati võimalik uus teha) Auto osales rahvasprindis, seega piisavalt kriimustusi Kapotti kang hiljuti läks katki, aga lahti ikka saab Mootorist plekib natuke õli, kuid eriti suuri lekkeid ei ole ning õli ei söö NB! Auto on üle 20 aasta vana ning osales rahvaspordis, seega välimuselt ideaalset autot ei ole tarvis oodata :)
| Seller | Ronan |
|---|---|
| Address | Kohtla-Järve |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."