| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 1999 |
| Odometer | 395 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Dark red |
| Color specification | - |
| Reg no | 286AZA |
| VIN | WAUZZZ8DZXA254247 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Power | 81 kW |
| Top speed | 188 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 60 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 4.7 l/100km |
| Gross weight | 1980 kg |
|---|---|
| Weight | 1505 kg |
| Load capacity | 475 kg |
| Trailer with brakes | 1700 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2607 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4581 mm |
| Width | 1733 mm |
| Height | 1439 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Tervist. Müügiks on pakkuda üks pikalt pere teeninud Hibisk-punases Audi A4 B5 Avant Fl. mis veeres välja tehasest 99 aastal. Läbisõit on tal varsti pea 400tuhat. Aiste vahel on tal vanakooli pommikindel tahmapress milleks on 1.9Tdi oma metsiku 81 kiluvatiga mis nuusutab kütust ja käib nagu tank. Edasi veab teda ei mitte 1 sillavedu vaid lausa 2 sillavedu mis tähendab, et tegemist on Quattro'ga mis paneb oma jõu maasse läbi 5e käigulise manuaal käigukasti. Plussid+ Sillad tihked, ei kolise, ei nagise, ei kisu kuhugi, sõidab väga mõnusalt ja pehmelt. Pidurdab ja sidurdab ning käigud lülituvad hästi. Toimiv käsipidur. Mootor käib nagu kellavärk mis ei tarbi õlisi ega muid ebavajalikke vedelikke. 4x El. aknad, toimiv katuseluuk, püsikiirushoidja. Töötav kliima ja kompu. Ainult kalla ja talla. Miinused- Laki koorumised ja rooste kohad nagu vanale autole kombeks kuigi läbivaid augud puuduvad. Pagass ei avane kuna mehhanism ei toimi, parem poolsed tagumised istmed alla ei klapi, helisüsteem plärtsub ja ei mängi hästi, uksed käivad lukku/lukust lahti ainult uksest keerates kuna "comfort block" võtme nuppudele ei reageeri. Hinnasooviks oleks 2250€ kuid jätan tingimiseks natukene ruumi. Kõik arved ja hoolduse ajalugu on olemas ja saab kaasa. Kaasa saab veel mõne hooaja sõitnud naelrehvid millel mõni üksik nael puudu. Reaalsele huvilisele räägin lähemalt. Vahetust teie eelmise auto vastu ei soovi. Autot saab tulla vaatama Harjumaal. Huvi korral helistada numbril +372 5626 0186
| Seller | Marko Pukko |
|---|---|
| Address | Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."